Grupa VIP – Sprzątanie po remoncie i po budowie

Email

LOGO_PL - Kopia

Solidne sprzątanie po remoncie i po budowie

Jeśli w Twoim domu lub biurze prowadzone są prace budowlane, remontowe lub remontowe, powstaje dużo brudu. Mieszkańcy mogą się wprowadzić dopiero po dokładnym, końcowym sprzątaniu budynku. Ale co dokładnie oznacza końcowe sprzątanie budynku po nowym budynku lub remoncie? Jakie obejmuje środki i jak prawidłowo przeprowadza się sprzątanie po pracach remontowych i remontowych? W tym artykule dowiesz się wszystkiego o profesjonalnym sprzątaniu pobudowlanym i poremontowym!

Co oznacza sprzątanie konstrukcji?

Szeroki zakres usług sprzątania jest oferowany do sprzątania konstrukcji. Obejmuje to wszystkie środki czyszczenia wewnętrznego i zewnętrznego na placach budowy, podczas budowy domu lub różnych prac renowacyjnych w celu niezawodnego usunięcia gruzu, śmieci, ale także brudu, kurzu itp. Końcowe sprzątanie budowlane odbywa się po zakończeniu budowy lub po zakończeniu remontu lub remontu. W zależności od dostawcy końcowe sprzątanie budowy jest również określane jako dokładne sprzątanie budowy lub końcowe sprzątanie budowy.

Możliwe usługi sprzątania konstrukcji w skrócie:

·Usuwanie odpadów budowlanych i pyłu budowlanego

·Zamiataj i myj jastrychy

·Gotowe do ruchu czyszczenie wszystkich powierzchni

·Usuwanie pozostałości cementu z posadzek kamiennych

·Mopowanie podłóg PCV i kamiennych

·Czyszczenie podłóg parkietowych

·Pielęgnacja nowych wykładzin podłogowych odpowiednimi środkami pielęgnacyjnymi lub impregnującymi

·Odkurz podłogi dywanowe

·czyszczenie drzwi

·Czyszczenie gniazd i włączników światła

Konserwacja grzejników i lamp

·Sprzątanie sanitariatów

·Mycie okien wewnątrz i na zewnątrz, w tym ramy okienne i parapety Dzięki temu końcowemu porządkowi budowlanemu budynki są doprowadzane do stanu gotowego do zamieszkania.

Jaka jest różnica między ogólnym czyszczeniem budowlanym a dokładnym czyszczeniem budowlanym?

Jeśli chodzi o końcowe sprzątanie konstrukcji, często rozróżnia się ogólne i dokładne sprzątanie konstrukcji. Sprzątanie przedbudowlane: Sprzątanie przedbudowlane przeprowadza się na etapie budowy w celu usunięcia gruboziarnistego gruzu lub śmieci. Zwykle ma to miejsce, gdy plac budowy zostaje przekazany następnemu rzemieślnikowi. Ułatwia to nie tylko ich pracę, ale także uwidacznia ewentualne wady konstrukcyjne. Podczas sprzątania zgrubnego usuwa się gruz i wszelkie pozostałości materiałów (np. resztki drewna, kamienie, tynk, zaprawę itp.) ze wszystkich pomieszczeń, a w razie potrzeby także z zewnątrz.Należy zadbać o to, aby istniejące gruz i śmieci były również usuwane w sposób profesjonalny i przyjazny dla środowiska. Ponadto opakowania, folie i chemikalia, na przykład, również muszą być sortowane i odpowiednio usuwane.

Sprzątanie konstrukcji: Sprzątanie konstrukcji odbywa się zwykle po odbiorze budynku. Służy doprowadzeniu budynku do stanu gotowości do zamieszkania i użytkowania.Wszystkie duże i małe zabrudzenia powstałe podczas budowy są usuwane. Sprzątanie po remoncie i sprzątanie po pracach renowacyjnych obejmuje usuwanie pozostałości z taśm klejących i etykiet oraz odpylanie wszystkich powierzchni. Zaletą dokładnego czyszczenia konstrukcji jest to, że wszystkie powierzchnie są wolne od brudu stworzonego przez rzemieślników, takiego jak farba, lakier, odpryski zaprawy, pył wiertniczy itp., a tym samym są wolne od kurzu, smug i śladów wycierania jak usuwanie wszystkich folii ochronnych i etykiet.

Ile kosztuje sprzątanie budynku?

Sprzątanie konstrukcji nie jest porównywalne z klasycznym sprzątaniem budynków, ponieważ mogą tu powstać bardzo indywidualne i złożone zadania związane z czyszczeniem.Kosztów, które powstają za sprzątanie końcowe budynku, nie można określić jako stawki ryczałtowej. W zależności od dostawcy są one obliczane na godzinę lub na metr kwadratowy i mogą zależeć od:

·okoliczności

·stopień zanieczyszczenia

·Harmonogram czasowy

·koszty podróży

·Wydatki na wyposażenie techniczne

Wskazówka dla właścicieli: Pozwól, że przedstawimy Ci niezobowiązującą ofertę lub kosztorys żądanego sprzątania budynku. Daje to szybki, konkretny przegląd poniesionych kosztów.

Czy sam posprzątasz budowę?

Czyszczenie konstrukcji wymaga nie tylko wystarczającej ilości czasu, ale także odpowiednich środków czyszczących i sprzętu, a także pewnej wiedzy w zakresie różnych stosowanych metod czyszczenia i środków pielęgnacyjnych. Jeśli te podstawowe wymagania są spełnione, możesz również samodzielnie przeprowadzić czyszczenie po remoncie. Jednak zawsze należy dokładnie rozważyć oszczędności i korzyści oraz ewentualne dodatkowe koszty. Nie zapomnij – wstępna pielęgnacja wykładzin podłogowych: Pamiętaj, że końcowe sprzątanie budynku obejmuje nie tylko usuwanie brudu, ale również wstępna pielęgnacji: pranie i czyszczenie wykładzin podłogowych jest kluczowa. Możesz cieszyć się podłogami w swoim budynku przez długi czas tylko wtedy, gdy będziesz o nie dbać. Wykładziny podłogowe z kamienia sztucznego i naturalnego, a także nowy parkiet, wymagają wstępnej pielęgnacji – doczyszczenia przed użyciem. Odpowiednimi metodami nanosi się na podłogi środki pielęgnacyjne lub impregnujące, które w przyszłości mają chronić je przed naprężeniami mechanicznymi, wilgocią i zabrudzeniami.

Dlaczego podczas sprzątania budynku wymagana jest szczególna ostrożność? Brud budowlany może bardzo mocno przywierać do powierzchni. Do usunięcia zabrudzeń nagromadzonych podczas końcowego sprzątania budynku, takich jak etykiety, odpryski farb i lakierów, resztki zaprawy i cementu, masa uszczelniająca spoiny i pył budowlany, potrzebne są odpowiednie środki, metody i materiały czyszczące. W przypadku zastosowania niewłaściwych środków i metod czyszczenia może szybko dojść do nieodwracalnych uszkodzeń powierzchni lub pozostawienia brudu w postaci nieestetycznych pozostałości. Ważna uwaga dla właścicieli domów: Należy zachować uwagę i ostrożność podczas czyszczenia po zakończeniu budowy, aby usunąć brud z nowych powierzchni bez zarysowania lub innego uszkodzenia. Polegaj na profesjonalnych środkach czyszczących i sprawdź wcześniej, czy nadają się one również do konkretnego projektu czyszczenia.

Dlaczego lepiej wynająć profesjonalną firmę sprzątającą do końcowego sprzątania budynku?

Podczas remontów, murowania, wiercenia, szpachlowania, krótko mówiąc, mogą wystąpić najróżniejsze formy zabrudzeń. Są one jednak często bardzo uparte i można je usunąć tylko za pomocą odpowiednich metod czyszczenia. Wskazówka dla właścicieli domów: Wynajmij profesjonalną firmę sprzątającą z Krakowa, Katowic, taką jak nasza Grupa Vip i powierz im kompletne sprzątanie – doczyszczanie końcowe Twojego budynku. W ten sposób masz pewność, że nowo powstały budynek nie dozna pierwszych uszkodzeń, np. w przypadku niewłaściwego czyszczenia delikatnych powierzchni. Nawet w kontekście napiętych harmonogramów usługa sprzątania gwarantuje sprawny przebieg pracy i optymalnie realizuje złożone wymagania sprzątania po remoncie lub sprzątania po pracach remontowych w Krakowie czy Katowicach. Doświadczone firmy sprzątające z Krakowa i Katowic posiadają kompleksową wiedzę w zakresie sprzątania ogólnego budowy, sprzątania międzyokresowego budowy, sprzątania końcowego budowy oraz sprzątania – doczyszczania budowlanego (sprzątanie po budowie i po remoncie Kraków) w bardzo różnych obiektach takich jak:

– domy jednorodzinne,

–  budynki mieszkalne,

–  doczyszczanie mieszkań,

–  doczyszczanie domów,

– doczyszczanie  nieruchomości komercyjnych – biznesowych,

–  doczyszczanie budynek biurowy,

–  sprzątanie biur,

– doczyszczanie   hal przemysłowych i magazynowych,

– sprzątanie hal i magazynów,

– sprzątanie nieruchomości komercyjnych,

Dzięki indywidualnie dopasowanym i przyjaznym dla środowiska środkom czyszczącym, metodom, materiałom, a także specjalnym maszynom, czyszczenie i sprzątanie Twojego budynku jest realizowane szybko i z doświadczeniem. Łatwe czyszczenie i sprzątanie konstrukcji! Jako właściciel domu zapewniasz, że wszystkie pokoje są gotowe do zamieszkania i są zachęcająco czyste dla potencjalnych najemców dzięki dokładnemu sprzątaniu końcowemu. Polegaj na doświadczonej usłudze sprzątania naszej sprawdzonej i taniej firmy sprzątającej z Krakowa Grupa VIP, która zapewni rzetelną realizację sprzątania po remontach i pracach remontowych W Krakowie i miastach pobliskich. Przeszkoleni specjaliści dokonują tu solidnego, ale i starannego sprzątania i tworzą optymalną podstawę dla zadbanych pomieszczeń mieszkalnych – Z nami się opłaca !

Zamów darmową wycenę:

Grupa Vip Cleaning end Security Services

www.grupavip.com.pl

e-mail: biuro@grupavip.com.pl

Tel. +48 605-211-470

Usługi dostępne w miastach:

Klienci najczęściej odwiedzają nas z miast:

 • powiecie bocheńskim – Bochnia, Nowy Wiśnicz
 • powiecie brzeskim – Brzesko, Czchów,
 • powiecie chrzanowskim – Alwernia, Chrzanów, Libiąż i Trzebinia,
 • powiecie dąbrowskim – Dąbrowa Tarnowska i Szczucin,
 • powiecie gorlickim – Biecz, Bobowa i Gorlice,
 • powiecie krakowskim – Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki i Świątniki Górne,
 • powiecie limanowskim – Limanowa i Mszana Dolna,
 • powiecie miechowskim – Miechów,
 • powiecie myślenickim – Dobczyce, Myślenice i Sułkowice,
 • powiecie nowosądeckim – Grybów, Krynica-Zdrój, Muszyna, Nowy Sącz, Piwniczna-Zdrój i Stary Sącz,
 • powiecie nowotarskim – Nowy Targ, Rabka-Zdrój i Szczawnica,
 • powiecie olkuskim – Bukowno, Olkusz i Wolbrom,
 • powiecie oświęcimskim – Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Oświęcim i Zator,
 • powiecie proszowickim – Koszyce, Nowe Brzesko i Proszowice,
 • powiecie suskim – Jordanów, Maków Podhalański i Sucha Beskidzka,
 • powiecie tarnowskim – Ciężkowice, Radłów, Ryglice, Tarnów, Tuchów, Wojnicz, Zakliczyn i Żabno,
 • powiecie tatrzańskim – Zakopane,
 • powiecie wadowickim – Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska i Wadowice,
 • powiecie wielickim – Niepołomice i Wieliczka,

Na jakim terenie działamy:

Zapewniamy sprzątanie po remoncie i po budowie w Krakowie i kierujemy ją do mieszkańców poniższych dzielnic:

Stare Miasto – Kazimierz, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów – Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Dąbie, Mistrzejowice, Bieńczyce, Ugorek, Kozłówek, Wzgórza Krzesławickie, Kraków – Nowa Huta, Kraków – Wola Justowska, Kraków Rynek Główny, Zawiła, Kliny, Ruczaj, Rybitwy, Kurdwanów, Piaski, Łagiewniki, Borek Fałęcki,

Usługi sprzątania po remoncie i po budowie dla mieszkańców miejscowości:

Zielonki, Węgrzce, Michałowice, Proszowice, Raciborowice, gmina Wieliczka oraz gmina Zabierzów, Krzesławice, Luborzyca, Kocmyrzów, Swoszowice, Tyniec, Sidzina, Radziszów, Wola Radziszowska, Raciborowice, Skotniki,

Jesteśmy również obecni na terenie całego Śląska oraz woj. śląskiego – Katowic oraz następujących miast:

Województwo Śląskie
Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Orzesze, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Łaziska Górne, Świętochłowice, Żory, Żywiec,

Admin
Author: Admin

Shopping Cart

Ogłoszenia i usługi dostępne w regionie:

Województwo Małopolskie:
Andrychów, Bochnia, Brzesko, Jasło, Brzeszcze, Chrzanów, Nowy Wiśnicz, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Dobczyce, Dąbrowa Tarnowska, Gdów, Gorlice, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, Krynica-Zdrój, Krzeszowice, Kęty, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Myślenice, Sułkowice, Bochnia, Dobczyce, Kraków – Nowa Huta, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Rabka-Zdrój, Bukowno, Szczawnica, Skawina, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Szczucin, Słomniki, Miechów, Tarnów, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Andrychów, Brody, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Usługi dostępne w woj. małopolskim, Krakowie i jej dzielnicach: Bieńczyce, Kocmyrzów – Luborzyca, Bieżanów – Prokocim, Czyżyny, Bronowice, Grzegórzki, Krowodrza, Mistrzejowice, Olsza, Podgórze. Usługi dostępne w regionie i dzielnicach: Kraków-Nowa Huta, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Podgórze Duchackie, Ugorek, Stare Miasto – Kazimierz, Swoszowice, Wzgórza Krzesławickie, Zabierzów, Zielonki, Tyniec, Zwierzyniec, Borek Fałęcki, Łagiewniki, Węgrzce, Michałowice, Raciborowice, Kraków ul. Moniuszki, Mogilska, Radzikowskiego, Bajana, Tyniecka, Lubostroń, Kuźnicy Kołłątajowskiej, Osiedle Wandy,Walerego Sławka, Widnokrąg, Centralna-Zielona-Magazynowa, Marii Jasnorzewskiej, Poznańska, Chełmska, Bartosza Głowackiego, Szlak, Słomniki, Dietla, Kalwaryjska, Kraków Rynek Główny, Floriańska, Bieżanowska, Gertrudy, Balicka, Starowiślna, Grzegórzecka, Dąbie, Wadowicka, Zawiła, Tadeusza Kościuszki, Zwierzyniecka, Kapelanka, Babińskiego, Aleje Pokoju, Nowohucka, Centralna, Czyżyny, Igołomia, Mrozowa, Wielicka, Stradomska, Bieńczyce-Kocmyrzów, Luborzyca, Dekerta,

Województwo Śląskie:
Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Orzesze, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Łaziska Górne, Świętochłowice, Żory, Żywiec,

Województwo Dolnośląskie:
Bielawa, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Bolesławiec, Brzeg Dolny, Bystrzyca Kłodzka, Chojnów, Dzierżoniów, Góra, Głogów, Jawor, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Milicz, Nowa Ruda, Oleśnica, Oława, Polkowice, Siechnice, Strzegom, Strzelin, Syców, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Zgorzelec, Ziębice, Ząbkowice Śląskie, Złotoryja, Środa Śląska, Świdnica, Świebodzice,

Województwo Kujawsko-pomorskie:
Aleksandrów Kujawski, Barcin, Białe Błota, Brodnica, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Ciechocinek, Gniewkowo, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Jabłonowo Pomorskie, Janikowo, Janowiec Wielkopolski, Kcynia, Koronowo, Kowal, Kowalewo Pomorskie, Kruszwica, Lipno, Mogilno, Nakło nad Notecią, Nowe, Osielsko, Radziejów, Rypin, Skępe, Solec Kujawski, Strzelno, Szubin, Sępólno Krajeńskie, Toruń, Tuchola, Więcbork, Wąbrzeźno, Włocławek, Łabiszyn, Świecie, Żnin,

Województwo Lubelskie:
Annopol, Bełżyce, Biała Podlaska, Biłgoraj, Bychawa, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Janów Lubelski, Kock, Końskowola, Krasnystaw, Kraśnik, Kurów, Lubartów, Lublin, Międzyrzec Podlaski, Nałęczów, Niedrzwica Duża, Niemce, Opole Lubelskie, Parczew, Piaski, Poniatowa, Puławy, Radzyń Podlaski, Rejowiec Fabryczny, Ryki, Stoczek Łukowski, Szczebrzeszyn, Terespol, Tomaszów Lubelski, Turka, Tyszowce, Włodawa, Zamość, Zwierzyniec, Łuków, Łęczna, Świdnik,

Województwo Lubuskie:
Babimost, Bytom Odrzański, Cybinka, Czerwieńsk, Dobiegniew, Drezdenko, Gorzów Wielkopolski, Gubin, Iłowa, Jasień, Kargowa, Kostrzyn nad Odrą, Kożuchów, Krosno Odrzańskie, Kłodawa, Lubsko, Międzyrzecz, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Nowogród Bobrzański, Przylep, Racula, Rzepin, Skwierzyna, Strzelce Krajeńskie, Sulechów, Sulęcin, Szprotawa, Sława, Słubice, Witnica, Wschowa, Zbąszynek, Zielona Góra, Świebodzin, Żagań, Żary,

Województwo Łódzkie:
Aleksandrów Łódzki, Andrespol, Bełchatów, Brzeziny, Błaszki, Działoszyn, Głowno, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Kutno, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Sieradz, Skierniewice, Stryków, Sulejów, Szadek, Szczerców, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zelów, Zgierz, Złoczew, Łask, Łowicz, Łódź, Łęczyca, Żychlin,

Województwo Mazowieckie:
Błonie, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Józefów, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Legionowo, Marki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Płock, Płońsk, Radom, Radzymin, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Warszawa, Wołomin, Wyszków, Zielonka, Zwoleń, Ząbki, Łomianki, Żyrardów,

Województwo Opolskie
Biała, Bogacica, Brzeg, Byczyna, Czarnowąsy, Dobrodzień, Dobrzeń Wielki, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Jemielnica, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Kędzierzyn-Koźle, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Opole, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Prószków, Rudniki, Skarbimierz Osiedle, Strzelce Opolskie, Tarnów Opolski, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice,

Województwo Podkarpackie:
Boguchwała, Brzostek, Brzozów, Czudec, Dukla, Dynów, Dębica, Frysztak, Gorzyce, Głogów Małopolski, Jarosław, Jasło, Jedlicze, Kańczuga, Kolbuszowa, Krasne, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Mielec, Nisko, Nowa Dęba, Pilzno, Przemyśl, Przeworsk, Radomyśl Wielki, Radymno, Rakszawa, Ropczyce, Rudnik nad Sanem, Rzeszów, Sanok, Sokołów Małopolski, Stalowa Wola, Strzyżów, Sędziszów Małopolski, Tarnobrzeg, Ustrzyki Dolne, Łańcut,

Województwo Podlaskie:
Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Czyżew, Dobrzyniewo Duże, Dąbrowa Białostocka, Fasty, Grabówka, Grajewo, Hajnówka, Ignatki-Osiedle, Kleosin, Knyszyn, Kolno, Księżyno, Lipsk, Mońki, Raczki, Sejny, Siemiatycze, Sokoły, Sokółka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Szepietowo, Sztabin, Wasilków, Wysokie Mazowieckie, Zabłudów, Zambrów, Zaścianki, Łapy, Łomża,

Województwo Pomorskie:
Banino, Bolszewo, Borkowo, Brusy, Bytów, Chojnice, Chwaszczyno, Czersk, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Gościcino, Kartuzy, Kokoszkowy, Kowale, Kościerzyna, Kwidzyn, Luzino, Lębork, Malbork, Miastko, Nowy Dwór Gdański, Pelplin, Prabuty, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Sierakowice, Skarszewy, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Słupsk, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo, Zblewo, Żukowo,

Województwo Świętokrzyskie:
Bieliny, Bilcza, Bodzentyn, Bogoria, Busko-Zdrój, Chmielnik, Chęciny, Daleszyce, Górno, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Kunów, Małogoszcz, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Pacanów, Pawłów, Piekoszów, Pińczów, Połaniec, Radoszyce, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Stopnica, Stąporków, Suchedniów, Sędziszów, Włoszczowa, Zagnańsk, Łagów, Łopuszno,

Województwo Warmińsko-mazurskie:
Barczewo, Bartoszyce, Biskupiec, Braniewo, Dobre Miasto, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Górowo Iławeckie, Iława, Iłowo-Osada, Jonkowo, Kisielice, Korsze, Kurzętnik, Kętrzyn, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Mikołajki, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Orneta, Orzysz, Ostróda, Pasym, Pasłęk, Pisz, Reszel, Rybno, Susz, Szczytno, Węgorzewo,

Województwo Wielkopolskie:
Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kalisz, Komorniki, Konin, Kostrzyn, Koziegłowy, Koło, Kościan, Krotoszyn, Kórnik, Kępno, Leszno, Luboń, Mosina, Nowy Tomyśl, Oborniki, Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski, Piła, Pleszew, Plewiska, Poznań, Rawicz, Swarzędz, Szamotuły, Słupca, Trzcianka, Turek, Wolsztyn, Wronki, Września, Wągrowiec, Złotów, Śrem, Środa Wielkopolska,

Województwo Zachodniopomorskie:
Barlinek, Barwice, Bezrzecze, Białogard, Borne Sulinowo, Chojna, Choszczno, Czaplinek, Darłowo, Drawsko Pomorskie, Dębno, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kamień Pomorski, Karlino, Koszalin, Kołobrzeg, Maszewo, Mielno, Mierzyn, Myślibórz, Nowogard, Police, Połczyn-Zdrój, Przecław, Pyrzyce, Płoty, Sianów, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Sławno, Trzebiatów, Warzymice, Wałcz, Złocieniec, Łobez, Świdwin, Świnoujście,

Województwo Wielkopolskie:
Powiat Złotowski, Złotów, Jastrowie, Krajenka, Okonek, Lipka, Tarnówka, Zakrzewo, Powiat Pilski, Piła, Łobżenica, Ujście, Wyrzysk, Wysoka, Białośliwie, Kaczory, Miasteczko Krajeńskie, Szydłowo, Powiat Chodziaski, Chodzież, Margonin, Szamocin, Budzyń Powiat Czarnkowsko-trzciankowski, Krzyż Wielkopolski, Trzcianka, Wieleń, Czarnków, Drawsko, Lubasz, Połajewo Powiat Wągrowiecki, Damasławek, Mieścisko, Wapno, Wągrowiec, Gołańcz, Skoki Powiat Obornicki, Oborniki, Rogoźno, Ryczywół Powiat Szamotulski, Ostroróg, Pniewy, Szamotuły, Wronki, Duszniki, Kaźmierz, Obrzycko Powiat Międzychodzki, Chrzypsko Wielkie, Kwilcz, Międzychód, Sieraków Powiat Poznański, Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne Powiat Nowotomyski, Lwówek, Nowy Tomyśl, Opalenica, Zbąszyń, Kuślin, Miedzichowo Powiat Grodziski, Grodzisk Wielkopolski, Rakoniewice, Wielichowo, Granowo, Kamieniec Powiat Wolsztyński, Wolsztyn, Przemęt, Siedlec,

Dienstleistungen in Städten wie:
Österreich: Bregenz, Innsbruck, Salzburg, Klagenfurt, Graz, Linz, St.Pölten, Eisenstadt, Wien , Wiener Neustadt, Mödling, Baden, Wolfsberg, Steyr, Traun, Leoben, Lustenau, Kapfenberg, Hallein, Kufstein, Traiskirchen, Anmelden, Stockerau, Eisenstadt, Bludenz, Bruck an der Mur, Deutschland: Stuttgart, München, Berlin, Potsdam, Bremen, Hamburg, Wiesbaden, Schwerin, Hannover, Düsseldorf, Mainz, Saarbrücken, Dresden,Magdeburg, Kiel, Köln, Leipzig, Dortmund, Essen, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Bonn, Münster, Mannheim, Karlsruhe, Augsburg, Chemnitz, Krefeld, Oberhausen, Schwei: Zürich, Genf, Basel, Lausanne, Bern, Luzern, St.Gallen, Bellinzona Freiburg, Schaffhausen, Chur, Sitten, Neuenburg, Zug, Frauenfeld, Aarau, Solothurn, Herisau, Schwyz, Liestal, Delsberg, Glarus, Sarn,

Wien:
Innere Stadt, Leopoldstadt, Landstraße, Margareten, Mariahilf, Neubau, Josefstadt, Alsergrund, Favoriten, Simmering, Meidling, Hietzing, Penzing, Rudolfsheim-Fünfhaus, Ottakring, Hernals, Währing, Döbling, Brigittenau, Floridsdorf, Donaustadt, Liesing,

Niederösterreich:
Amstetten, Baden, Bruck an der Leitha, Gänserndorf, Gmünd, Hollabrunn, Horn, Korneuburg, Krems, Krems an der Donau, Lillienfeld, Melk, Mistelbach, Mödling, Neukirchen, Sankt Pölten, Scheibbs, Tulln, Waidhofen an der Thaya, Waidhofen an der Ybbs, Wiener Neustadt, Zwettl,

Burgenland:
Eisenstadt, Güssing, Jennersdorf, Mattersburg, Neusiedl am See, Oberpullendorf, Oberwart, Rust,

Oberösterreich:
Braunau am Inn, Eferding, Freistadt, Gmunden, Grieskirchen, Kirchdorf an der Krems, Linz, Perg, Ried im Innkreis, Rohrbach, Schärding, Steyr, Urfahr, Vöcklabruck, Wels,

Steiermark:
Graz, Leoben, Kapfenberg, Bruck an der Mur, Knittelfeld, Gleisdorf, Köflach, Voitsberg, Judenburg, Mürzzuschlag, Weiz, Deutschlandsberg, Fohnsdorf, Troifaiach, Leibnitz, Zeltweg, Gratkorn, Seiersberg, Liezen, Hartberg, Frohnleiten, Fürstenfeld, Kalsdorf bei Graz, Kindberg, Feldkirchen bei Graz, Eisenerz, Bärnbach, Wagna, Krieglach,

Kärntnen:
Klagenfurt am Wörthersee, Villach, Wolfsberg, Spital an der Drau, Feldkirchen, St. Veit an der Glan, Völkermarkt, Hermagor, Gmünd, Friesach, Bleiburg/ Pliberk, St. Paul im Lavanttal,

Salzburg:
Hallein, Salzburg-Stadt, Sankt Johann im Pongau, Tamsweg, Zell am See,

Vorarlberg:
Bregenz, Dornbirn, Hohenems, Feldkirch, Bludenz,

Tirol:
Imst, Innsbruck, Kitzbühel, Kufstein, Landeck, Lienz, Reutte, Schwaz,

Wir bieten unsere Dienstleistungen in allen Städten wie:
Österreich: Bregenz, Innsbruck, Salzburg, Klagenfurt, Graz, Linz, St. Pölten, Eisenstadt, Wien, Wiener Neustadt, Mödling, Baden, Wolfsberg, Steyr, Traun, Leoben, Lustenau, Kapfenberg, Hallein, Kufstein, Traiskirchen, Anmelden, Stockerau, Eisenstadt, Bludenz, Bruck an der Mur,

United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland end USA:
Bath, Birmingham, Bradford, Brighton and Hove, Bristol, Cambridge, Canterbury, Carlisle, Chester, Chichester, Coventry, Derby, Durban, Ely, Exeter, Gloucester, Hereford, Kingston upon Hull, Lancaster, Leeds, Leicester, Lichfield, Lincoln, Liverpool, London, Manchester, Newcastle upon Tyne, Norwich, Nottingham, Oxford, Peterborough, Plymouth, Portsmouth, Preston, Ripon, Salford, Salisbury, Sheffield, Southampton, Wells, Winchester, York, St.Albans, Wolverhampton, New York, Chicago, Michigan, Montana,Georgia, Waszyngton, Kalifornia, Floryda, Luizjana, Olkahoma, Dakota, Alabama,

Services disponibles dans les villes telles que:
La France: Paris, Marseille, Lyon, Tuluza, Nice, Nantes, Montpellier, Strassburg, Bordeaux, Lille, Rennes, Arles, Arras, Cambrai, Cannes, Canons, Dreux, Montreuil, Nantes, Pau, Poitiers, Reims, Roubaix, Tulon, Monaco,

Услуги доступны в следующих городах:
Россия: Москва, Санкт-Петербург, Омск, Новосибирск, Красноярск, Самара, Уфа, Сататов, Мурманск, Ростов, Волгоград, Киев, Пермь, Нижний Новогрод, Игарка, Сургут, Якутск, Норильск, Верхоянск, Самара. , Ульфа, Магадан, Иркутск, Донецк, Львов, Луцк, Галич, Житомир, Донецк, Харьков, Черкассы, Крым, Сумы, Брест, Кривой Рог, Севастополь, Ялта, Днепропетровск, Одесса, Черневице, Херсон, Украина,