O nas

Ogólnopolski Portal Ogłoszeniowy LEO, www.leo.biz.pl, to jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się portali ogłoszeniowych w Polsce ze względu na prosty charakter i łatwość obsługi, na którą postawiliśmy od samego początku naszego istnienia.

Nie pobieramy opłat za zamieszczanie ogłoszeń ,ogłoszenia całkowicie są darmowe ! i bez rejestracji. Po wstawieniu ogłoszenia przez Państwa w pierwszej kolejności  pojawiają się one w górnej części portalu LEO i są widoczne przez wszystkich Użytkowników. Ogłoszenia znikają samoczynnie po upływie terminu, na który zostały wystawione przez ich Autorów.

Płatna jest tylko opcja reklamy w postaci baneru podnosząca pozycje i widoczność za którą Użytkownik Portalu LEO sam zgadza się wnieść opłatę.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom każdy może korzystać z Ogólnopolskiego Portalu Ogłoszeniowego LEO nieodpłatnie ! bez rejestracji i zbędnych formalności reklamując swoją firmę, usługi, produkty, logo firmowe, witrynę www…etc.

Dokonać zakupu – sprzedaży, nawiązać współprace/kontakty biznesowe, poznać – zaprzyjaźnić się z innymi osobami i inne nie ograniczone możliwości…

 

       Zadowolenie Państwa jest dla Nas najważniejsze,

Życzymy miło spędzonych wspólnie chwil oraz owocnej współpracy…

 

 

Z wyrazami uszanowania,

Zespół LEO