Grupa VIP – Sprzątanie biur, firm, biurowców Kraków, Katowice

Email

LOGO_PL - Kopia

Codzienne sprzątanie biura – sprzątanie biur

GRUPA VIP to krakowska usługa sprzątania biur, dla której jakość jest wszystkim. Zapewniamy codzienne sprzątanie według harmonogramu, które obejmuje podstawowe usługi sprzątania biur i biurowców, a także sprzątanie dodatkowe dla naszych Klientów.

Usługi te obejmują regularne sprzątanie biur, dokładne sprzątanie, dezynfekcją i sprzątanie Covid , zarządzanie odpadami biurowymi, mycie okien okien, czyszczenie dywanów, czyszczenie tapicerki, sprzątanie kuchni biurowej i inne. Wszystko to można uwzględnić w podstawowej usłudze sprzątania biura i biurowców.

Twoje biuro możemy posprzątać wcześnie rano, w ciągu dnia lub wieczorem, w zależności od potrzeb. Sprzątamy zgodnie z harmonogramem, który Ci odpowiada, i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić nieskazitelne sprzątanie przy minimalnych zakłóceniach.

Sprzątanie dla biznesu – Dlaczego My ?

Zapewnia niezawodność – sprzątanie Kraków, Katowice, której potrzebujesz, dzięki wysokiej jakości usługom sprzątania, których szukasz. Grupa Vip  Cleaning Services oferuje szeroki zakres usług sprzątania lokali komercyjnych i biznesowych  bez ukrytych dodatków.

Zapewniamy regularne sprzątanie biur w Krakowie, Katowicach i okolicach. Oprócz podstawowego sprzątania komercyjnego firm, oferujemy również szereg usług, które można w razie potrzeby dodać do umowy.

Usługi te obejmują bezpieczne sprzątanie COVID, mycie okien, mycie dywanów i tapicerki, sprzątanie kuchni i przestrzeni cateringowych, sprzątanie głębokie, zarządzanie odpadami biurowymi, sprzątanie pomieszczeń komunalnych, usługi sanitarne i wiele innych.

Niezależnie od Twojej działalności, niezależnie od miejsca, możemy zaproponować usługę sprzątania kontraktowego, która zapewni wymaganą czystość za odpowiednią cenę.

Dlaczego warto wybrać szybkie sprzątanie?

Firma sprzątająca Grupa Vip  Cleaning Services zyskała wysokie reputacje, dobre opinie, sprawdzone – rzetelne referencje – najczęściej polecają nas w Krakowie i całej Polsce , niezawodnemu personelowi i usługom, które wykraczają poza granice.

Istniejemy od wielu już lat i inwestujemy w naszych pracowników, a oni odwdzięczają się lojalnością i silną etyką pracy. Inwestujemy w szkolenia i sprzęt, co wywyższa nas ponad większość konkurencji.

Taka inwestycja przyciąga najlepszych sprzątaczy wokół, dlatego nasze usługi są tak poszukiwane.

Jesteśmy również elastyczni. Chociaż pracujemy na podstawie umowy, umowy te zapewniają elastyczność w dodawaniu lub zmienianiu usług zgodnie z wymaganiami. Doceniamy, że biznes cały czas się zmienia i potrzebujesz kontrahentów, którzy chcą się zmieniać razem z Tobą. To właśnie oferujemy.

Oferujemy również:

 • Umowy, które mogą obejmować większość rodzajów sprzątania komercyjnego
 • Elastyczne godziny pracy dopasowane do Twojego harmonogramu
 • W pełni przeszkolony i ubezpieczony personel
 • Konkurencyjne ceny z naciskiem na jakość
 • Planowe sprzątanie biur w Londynie i okolicach

Jeśli szukasz wydajnego i niezawodnego sprzątania biur w Krakowie i Katowicach, skontaktuj się z Grupa Vip Cleaning Services, aby uzyskać bezpłatną wycenę ! pisząc do nas na adres e-mail: biuro@grupavip.com.pl

Dokładne czyszczenie biur Kraków, Katowice

Pamiętaj, że wszystkie te zasoby będą dostępne, gdy zdecydujesz się na współpracę z firmą sprzątającą Grupa Vip z Krakowa w zakresie codziennego sprzątania biur i biurowców.

Grupa Vip Cleaning Services to w pełni certyfikowana firma sprzątająca z Krakowa, która świadczy wyjątkowe usługi sprzątania kontraktowego – biznesowego: sprzątanie biur, firm i biurowców – obiektów, na terenie Krakowa i Katowic.

Dokładne czyszczenie może stanowić część tej umowy.

Dokładne sprzątanie biur to nasze standardowe, zaplanowane usługi sprzątania i wrzucają je na wyższy bieg. Uzupełniają nasze zaplanowane usługi sprzątania, aby zapewnić maksymalną ochronę przed ryzykiem.

Ostatnie kilka lat podkreśliło potrzebę bezpiecznego, higienicznie czystego miejsca pracy. Podczas gdy zaplanowane sprzątanie stanowi podstawę tego, dokładne sprzątanie biura przenosi je na inny poziom.

Dokładne czyszczenie i sprzątanie biura

Dokładne czyszczenie biura może zapewnić, że miejsca pracy są tak czyste, jak to tylko możliwe, i zapewnić całkowitą pewność, że Twoje miejsce pracy i Twoi pracownicy są całkowicie bezpieczni.

Polska siła robocza traci dużo produktywnego czasu z powodu chorób takich jak przeziębienie i grypa. Dodaj do tego ryzyko COVID-19 i masz przepis na nieobecność.

Jest to coś, co może zapobiec dokładnemu sprzątaniu biura przez Grupa Vip Cleaning Services!

Zalety dokładnego sprzątania biura:

 • Bezpieczne dla COVID dokładne czyszczenie biura w celu zminimalizowania ryzyka infekcji
 • Zamgławianie na zimno i dezynfekcja w celu zminimalizowania ryzyka przeziębienia i grypy
 • Czyszczenie wszystkich powierzchni w całym obszarze roboczym w celu pełnego pokrycia
 • Specjalistyczne antywirusowe roztwory czyszczące są nietoksyczne, ale zwalczają 99,99% bakterii
 • Dokładne czyszczenie wszystkich obszarów o dużym natężeniu ruchu i gromadzących się pracowników
 • Dezynfekcja wszystkich powierzchni roboczych, komputerów i telefonów
 • Certyfikowany personel i praktyki ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 i 45001:2015

Dokładne czyszczenie – sprzątanie biura jest niezbędnym elementem zapewnienia bezpiecznego miejsca pracy. Stwarza świetne pierwsze wrażenie na klientach i gościach, poprawia morale pracowników i powinno pomóc w zmniejszeniu absencji chorobowej.

Pozwól, aby Grupa Vip Cleaning Services zapewnił Ci bezpieczeństwo w miejscu pracy już dziś!

Grupa Vip Cleaning Services oferuje również:

 • Codzienne sprzątanie biura,
 • Ekologiczne sprzątanie biura,
 • Sprzątanie wczesnym rankiem i późnym wieczorem,

Najlepsze praktyki dotyczące dokładnego sprzątania biura w Krakowie i Katowicach

Nie tylko COVID-19 musimy chronić pracowników. To przeziębienie, grypa i inne choroby.

Grupa Vip Cleaning Services stosuje wypróbowany i przetestowany proces dokładnego sprzątania biur. Dokładne procesy dostosowujemy do każdego klienta, ale ogólny proces wygląda tak:

Oczyść, odkurz i przetrzyj wszystkie powierzchnie – Zaczynamy od całkowitego oczyszczenia powierzchni, ponieważ stanowi to podstawę dla wszystkiego innego.

Ręczne dokładne czyszczenie wszystkich powierzchni, klamek drzwi, obszarów wyłożonych kafelkami i obszarów o dużym natężeniu ruchu – Nakłada się na czystą powierzchnię, ale idzie o wiele głębiej. Wszędzie pracownicy dotykają lub gromadzą się od dywanu po sufit.

Dokładne czyszczenie kuchni i łazienek – Każda powierzchnia jest skrupulatnie czyszczona, a szczególną uwagę zwraca się na wszystko w biurowej kuchni i łazience.

Dokładne czyszczenie wszystkich przedmiotów biurowych – Dokładne, czyszczenie telefonów, klawiatur, myszy, obszarów roboczych, kubków, talerzy, czajników, ekspresów do kawy i wszystkiego, co może zawierać Twoje biuro.

Dezynfekcja i zamgławianie – Używamy skutecznych środków czyszczących na każdej powierzchni, aby usunąć jak najwięcej bakterii i wirusów. Zamgławianie może dotrzeć do miejsc niedostępnych dla człowieka, dlatego jest wyjątkowo skuteczne.

Specjalistyczne usługi dokładnego sprzątania biur

Dokładne czyszczenie biura – Aby specjalistyczne usługi sprzątania biura, takie jak zamgławianie na zimno, działały skutecznie, ważne jest, aby najpierw przeprowadzić dokładne czyszczenie biura w celu usunięcia brudu i/lub kurzu oraz zdezynfekować wszystkie powierzchnie profesjonalnymi produktami antywirusowymi.

Dezynfekcja antywirusowa i zamgławianie — zamgławianie na zimno uwalnia do powietrza nietoksyczny środek dezynfekujący, który w 99,99% skutecznie zabija zarazki i wirusy – w tym koronawirusa. Wirusy i zarazki giną w ciągu 5 minut – a do większości przestrzeni można bezpiecznie powrócić w ciągu 1 godziny.

COVID – Bezpieczne praktyki sprzątania biur i odpowiedzialne zasady – Całe dokładne sprzątanie biura jest przeprowadzane zgodnie z najlepszymi praktykami, w tym zachowaniem dystansu społecznego i ŚOI. Wprowadziliśmy odpowiednie przepisy sanitarne w celu zminimalizowania rozpowszechniania się wirusom i bakteriom.

Regularne i jednorazowe dokładne czyszczenie i sprzątanie biura

Regularne dokładne sprzątanie biura i usługi porządkowe – Pracodawcy mają obowiązek zapewnienia miejsca pracy zabezpieczonego przed COVID i w ramach swoich wysiłków decydują się na regularne dokładne sprzątanie biura – przeprowadzane wieczorem lub wcześnie rano, aby zminimalizować zakłócenia.

Jednorazowe dokładne sprzątanie biura —  niezależnie od tego czy twoi pracownicy wracają do firmy – lub biura , czy też czeka Cię dokładne sprzątanie biura — współpracujemy z nowymi i istniejącymi klientami w Krakowie, Katowicach, Warszawie, aby zapewnić specjalistyczne jednorazowe dokładne sprzątanie biura dla różnych budżetów.

Rozłożone w czasie dokładne czyszczenie biura — jeśli otwierasz różne piętra lub obszary przez pewien czas, możemy rozłożyć naprzemienne dokładne czyszczenie biura, aby zapewnić maksymalną skuteczność.

Konkurencyjne stawki i wysoka jakość usług – Oferujemy konkurencyjne stawki, ale nie oszczędzamy na jakości. Zobacz nasze recenzje i przekonaj się sam!

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę i zorganizować dokładne sprzątanie biura już dziś: biuro@grupavip.com.pl

Należy pamiętać, że wszystkie usługi sprzątania są dostępne, jeśli zdecydujesz się na współpracę z Grupa Vip Cleaning Services w zakresie codziennego sprzątania biura.

Grupa Vip Cleaning Services to zaufana marka w dziedzinie sprzątania biur. Sprzątamy miejsca pracy w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Myślenicach, Wieliczce, Skawinie, Wrocławiu i innych miastach, wypracowując dobre opinie, pozytywne referencje.

Wieczorne sprzątanie biur to jedna z wielu oferowanych przez nas usług sprzątania kontraktowego.

Wieczorne sprzątanie biura jest popularną usługą, ponieważ zapewnia lśniąco czyste miejsce pracy przy minimalnych zakłóceniach.

Nasz zespół może zająć się dokładnym sprzątaniem Twojego biura bez przeszkadzania pracownikom, a Ty otrzymasz nieskazitelnie czyste miejsce pracy po przyjeździe rano. To bardzo popularna usługa!

Wieczorne sprzątanie biura jest dostępne dla wszystkich klientów w ramach umowy na sprzątanie.

Wieczorne sprzątanie biura

Grupa Vip Cleaning Services to eksperci w dostarczaniu czystych, higienicznych miejsc pracy dla miasta Krakowa, Katowic, warszawy, Tarnowa, itd.

Wierzymy w osobisty kontakt i tworzymy umowy na sprzątanie wokół Twoich konkretnych potrzeb. Będziemy pracować wokół Twojej firmy i Twojego budynku, aby zapewnić Ci usługę, której potrzebujesz.

Wieczorne sprzątanie biura to tylko jeden z przykładów.

Jeśli godziny pracy uniemożliwiają sprzątanie wcześnie rano lub w ciągu dnia, możemy przyjechać później w ciągu dnia, aby zapewnić dokładne sprzątanie przy minimalnych zakłóceniach.

Grupa Vip Cleaning Services wieczorne sprzątanie biur i biurowców

Jeśli Twoja firma potrzebuje usług sprzątania wieczorem, a nie w innym czasie, Grupa Vip  Cleaning Services może pomóc. Nasz zespół może współpracować z Tobą, aby zapewnić harmonogram sprzątania, którego potrzebujesz, we właściwym dla Ciebie czasie w ramach umowy.

Świadczymy szereg usług porządkowych, wykonywanych przez przeszkolony, oddany personel – ekipę sprzątającą, oraz przeprowadzamy kontrole jakości przez cały okres trwania umowy. To tylko niektóre z powodów, dla których jesteśmy jednym z największych sprawdzonych i tanich firm sprzątających w zakresie sprzątania biur, fiem i biurowców!

Pamiętaj, że wszystkie te zasoby będą dostępne, gdy zdecydujesz się na współpracę z firmą Grupa Vip w zakresie codziennego sprzątania biur.

Należy pamiętać, że wszystkie nasze usługi sprzątania są dostępne, jeśli zdecydujesz się na współpracę z Grupa Vip Cleaning Services w zakresie codziennego sprzątania biura.

Grupa Vip Cleaning Services zapewnia szybkie i wydajne sprzątanie komercyjne w Krakowie, Katowicach i na terenie całej Polski. Mamy duże doświadczenie doświadczenie, w dostarczaniu niezawodnych usług sprzątania i higieny dla biur, firm, biurowców i pozostałych miejsc pracy – powierzchni biurowych.

Świadczymy szereg usług sprzątających i sprzątania w Krakowie, od codziennego sprzątania po specjalistyczne sprzątanie COVID. Mamy zespół wykwalifikowanych sprzątaczy z umiejętnościami i doświadczeniem, aby zapewnić wyjątkową obsługę.

Sprzątanie dla biznesu w Krakowie i Katowicach

Grupa Vip Cleaning Services zapewnia pełen zakres usług sprzątania z umowami opartymi na konkretnych potrzebach.

Dopasowujemy Twoją umowę na sprzątanie, aby świadczyć usługi, których potrzebujesz, kiedy chcesz. Ściśle współpracujemy z Tobą i Twoim zespołem, aby za każdym razem zapewnić pełną satysfakcję.

Otrzymasz własnego menedżera – koordynatora ds. usług sprzątania – sprzątających Twoich powierzchni biurowych, który będzie się z Tobą regularnie spotykał, aby zebrać opinie, omówić umowę i upewnić się, że wszystko jest dla Ciebie satysfakcjonujące.

Przeprowadzamy również regularne i doraźne kontrole na miejscu pracy, aby upewnić się, że sprzątanie w Krakowie, Katowicach, jest zgodne ze standardami i zapewnia oczekiwaną jakość i Państwa zadowolenie.

 

Zamów darmową wycenę;

Grupa Vip Cleaning end Security Services

www.grupavip.com.pl

e-mail:biuro@grupavip.com.pl

Tel. +48 605-211-470

Usługi dostępne w miastach:

Klienci najczęściej odwiedzają nas z miast:

 • powiecie bocheńskim – Bochnia, Nowy Wiśnicz
 • powiecie brzeskim – Brzesko, Czchów,
 • powiecie chrzanowskim – Alwernia, Chrzanów, Libiąż i Trzebinia,
 • powiecie dąbrowskim – Dąbrowa Tarnowska i Szczucin,
 • powiecie gorlickim – Biecz, Bobowa i Gorlice,
 • powiecie krakowskim – Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki i Świątniki Górne,
 • powiecie limanowskim – Limanowa i Mszana Dolna,
 • powiecie miechowskim – Miechów,
 • powiecie myślenickim – Dobczyce, Myślenice i Sułkowice,
 • powiecie nowosądeckim – Grybów, Krynica-Zdrój, Muszyna, Nowy Sącz, Piwniczna-Zdrój i Stary Sącz,
 • powiecie nowotarskim – Nowy Targ, Rabka-Zdrój i Szczawnica,
 • powiecie olkuskim – Bukowno, Olkusz i Wolbrom,
 • powiecie oświęcimskim – Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Oświęcim i Zator,
 • powiecie proszowickim – Koszyce, Nowe Brzesko i Proszowice,
 • powiecie suskim – Jordanów, Maków Podhalański i Sucha Beskidzka,
 • powiecie tarnowskim – Ciężkowice, Radłów, Ryglice, Tarnów, Tuchów, Wojnicz, Zakliczyn i Żabno,
 • powiecie tatrzańskim – Zakopane,
 • powiecie wadowickim – Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska i Wadowice,
 • powiecie wielickim – Niepołomice i Wieliczka,

Na jakim terenie działamy:

Zapewniamy sprzątanie biur, firm, biurowców w Krakowie i kierujemy ją do mieszkańców poniższych dzielnic:

Stare Miasto – Kazimierz, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów – Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Dąbie, Mistrzejowice, Bieńczyce, Ugorek, Kozłówek, Wzgórza Krzesławickie, Kraków – Nowa Huta, Kraków – Wola Justowska, Kraków Rynek Główny, Zawiła, Kliny, Ruczaj, Rybitwy, Kurdwanów, Piaski, Łagiewniki, Borek Fałęcki,

Usługi sprzątania – sprzątania biur, dla mieszkańców miejscowości:

Zielonki, Węgrzce, Michałowice, Proszowice, Raciborowice, gmina Wieliczka oraz gmina Zabierzów, Krzesławice, Luborzyca, Kocmyrzów, Swoszowice, Tyniec, Sidzina, Radziszów, Wola Radziszowska, Raciborowice, Skotniki,

Jesteśmy również obecni na terenie woj. śląskiego i Katowic oraz miast:

Województwo Śląskie
Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Orzesze, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Łaziska Górne, Świętochłowice, Żory, Żywiec,

Admin
Author: Admin

Shopping Cart

Ogłoszenia i usługi dostępne w regionie:

Województwo Małopolskie:
Andrychów, Bochnia, Brzesko, Jasło, Brzeszcze, Chrzanów, Nowy Wiśnicz, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Dobczyce, Dąbrowa Tarnowska, Gdów, Gorlice, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, Krynica-Zdrój, Krzeszowice, Kęty, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Myślenice, Sułkowice, Bochnia, Dobczyce, Kraków – Nowa Huta, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Rabka-Zdrój, Bukowno, Szczawnica, Skawina, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Szczucin, Słomniki, Miechów, Tarnów, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Andrychów, Brody, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Usługi dostępne w woj. małopolskim, Krakowie i jej dzielnicach: Bieńczyce, Kocmyrzów – Luborzyca, Bieżanów – Prokocim, Czyżyny, Bronowice, Grzegórzki, Krowodrza, Mistrzejowice, Olsza, Podgórze. Usługi dostępne w regionie i dzielnicach: Kraków-Nowa Huta, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Podgórze Duchackie, Ugorek, Stare Miasto – Kazimierz, Swoszowice, Wzgórza Krzesławickie, Zabierzów, Zielonki, Tyniec, Zwierzyniec, Borek Fałęcki, Łagiewniki, Węgrzce, Michałowice, Raciborowice, Kraków ul. Moniuszki, Mogilska, Radzikowskiego, Bajana, Tyniecka, Lubostroń, Kuźnicy Kołłątajowskiej, Osiedle Wandy,Walerego Sławka, Widnokrąg, Centralna-Zielona-Magazynowa, Marii Jasnorzewskiej, Poznańska, Chełmska, Bartosza Głowackiego, Szlak, Słomniki, Dietla, Kalwaryjska, Kraków Rynek Główny, Floriańska, Bieżanowska, Gertrudy, Balicka, Starowiślna, Grzegórzecka, Dąbie, Wadowicka, Zawiła, Tadeusza Kościuszki, Zwierzyniecka, Kapelanka, Babińskiego, Aleje Pokoju, Nowohucka, Centralna, Czyżyny, Igołomia, Mrozowa, Wielicka, Stradomska, Bieńczyce-Kocmyrzów, Luborzyca, Dekerta,

Województwo Śląskie:
Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Orzesze, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Łaziska Górne, Świętochłowice, Żory, Żywiec,

Województwo Dolnośląskie:
Bielawa, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Bolesławiec, Brzeg Dolny, Bystrzyca Kłodzka, Chojnów, Dzierżoniów, Góra, Głogów, Jawor, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Milicz, Nowa Ruda, Oleśnica, Oława, Polkowice, Siechnice, Strzegom, Strzelin, Syców, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Zgorzelec, Ziębice, Ząbkowice Śląskie, Złotoryja, Środa Śląska, Świdnica, Świebodzice,

Województwo Kujawsko-pomorskie:
Aleksandrów Kujawski, Barcin, Białe Błota, Brodnica, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Ciechocinek, Gniewkowo, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Jabłonowo Pomorskie, Janikowo, Janowiec Wielkopolski, Kcynia, Koronowo, Kowal, Kowalewo Pomorskie, Kruszwica, Lipno, Mogilno, Nakło nad Notecią, Nowe, Osielsko, Radziejów, Rypin, Skępe, Solec Kujawski, Strzelno, Szubin, Sępólno Krajeńskie, Toruń, Tuchola, Więcbork, Wąbrzeźno, Włocławek, Łabiszyn, Świecie, Żnin,

Województwo Lubelskie:
Annopol, Bełżyce, Biała Podlaska, Biłgoraj, Bychawa, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Janów Lubelski, Kock, Końskowola, Krasnystaw, Kraśnik, Kurów, Lubartów, Lublin, Międzyrzec Podlaski, Nałęczów, Niedrzwica Duża, Niemce, Opole Lubelskie, Parczew, Piaski, Poniatowa, Puławy, Radzyń Podlaski, Rejowiec Fabryczny, Ryki, Stoczek Łukowski, Szczebrzeszyn, Terespol, Tomaszów Lubelski, Turka, Tyszowce, Włodawa, Zamość, Zwierzyniec, Łuków, Łęczna, Świdnik,

Województwo Lubuskie:
Babimost, Bytom Odrzański, Cybinka, Czerwieńsk, Dobiegniew, Drezdenko, Gorzów Wielkopolski, Gubin, Iłowa, Jasień, Kargowa, Kostrzyn nad Odrą, Kożuchów, Krosno Odrzańskie, Kłodawa, Lubsko, Międzyrzecz, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Nowogród Bobrzański, Przylep, Racula, Rzepin, Skwierzyna, Strzelce Krajeńskie, Sulechów, Sulęcin, Szprotawa, Sława, Słubice, Witnica, Wschowa, Zbąszynek, Zielona Góra, Świebodzin, Żagań, Żary,

Województwo Łódzkie:
Aleksandrów Łódzki, Andrespol, Bełchatów, Brzeziny, Błaszki, Działoszyn, Głowno, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Kutno, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Sieradz, Skierniewice, Stryków, Sulejów, Szadek, Szczerców, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zelów, Zgierz, Złoczew, Łask, Łowicz, Łódź, Łęczyca, Żychlin,

Województwo Mazowieckie:
Błonie, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Józefów, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Legionowo, Marki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Płock, Płońsk, Radom, Radzymin, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Warszawa, Wołomin, Wyszków, Zielonka, Zwoleń, Ząbki, Łomianki, Żyrardów,

Województwo Opolskie
Biała, Bogacica, Brzeg, Byczyna, Czarnowąsy, Dobrodzień, Dobrzeń Wielki, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Jemielnica, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Kędzierzyn-Koźle, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Opole, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Prószków, Rudniki, Skarbimierz Osiedle, Strzelce Opolskie, Tarnów Opolski, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice,

Województwo Podkarpackie:
Boguchwała, Brzostek, Brzozów, Czudec, Dukla, Dynów, Dębica, Frysztak, Gorzyce, Głogów Małopolski, Jarosław, Jasło, Jedlicze, Kańczuga, Kolbuszowa, Krasne, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Mielec, Nisko, Nowa Dęba, Pilzno, Przemyśl, Przeworsk, Radomyśl Wielki, Radymno, Rakszawa, Ropczyce, Rudnik nad Sanem, Rzeszów, Sanok, Sokołów Małopolski, Stalowa Wola, Strzyżów, Sędziszów Małopolski, Tarnobrzeg, Ustrzyki Dolne, Łańcut,

Województwo Podlaskie:
Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Czyżew, Dobrzyniewo Duże, Dąbrowa Białostocka, Fasty, Grabówka, Grajewo, Hajnówka, Ignatki-Osiedle, Kleosin, Knyszyn, Kolno, Księżyno, Lipsk, Mońki, Raczki, Sejny, Siemiatycze, Sokoły, Sokółka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Szepietowo, Sztabin, Wasilków, Wysokie Mazowieckie, Zabłudów, Zambrów, Zaścianki, Łapy, Łomża,

Województwo Pomorskie:
Banino, Bolszewo, Borkowo, Brusy, Bytów, Chojnice, Chwaszczyno, Czersk, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Gościcino, Kartuzy, Kokoszkowy, Kowale, Kościerzyna, Kwidzyn, Luzino, Lębork, Malbork, Miastko, Nowy Dwór Gdański, Pelplin, Prabuty, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Sierakowice, Skarszewy, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Słupsk, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo, Zblewo, Żukowo,

Województwo Świętokrzyskie:
Bieliny, Bilcza, Bodzentyn, Bogoria, Busko-Zdrój, Chmielnik, Chęciny, Daleszyce, Górno, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Kunów, Małogoszcz, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Pacanów, Pawłów, Piekoszów, Pińczów, Połaniec, Radoszyce, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Stopnica, Stąporków, Suchedniów, Sędziszów, Włoszczowa, Zagnańsk, Łagów, Łopuszno,

Województwo Warmińsko-mazurskie:
Barczewo, Bartoszyce, Biskupiec, Braniewo, Dobre Miasto, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Górowo Iławeckie, Iława, Iłowo-Osada, Jonkowo, Kisielice, Korsze, Kurzętnik, Kętrzyn, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Mikołajki, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Orneta, Orzysz, Ostróda, Pasym, Pasłęk, Pisz, Reszel, Rybno, Susz, Szczytno, Węgorzewo,

Województwo Wielkopolskie:
Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kalisz, Komorniki, Konin, Kostrzyn, Koziegłowy, Koło, Kościan, Krotoszyn, Kórnik, Kępno, Leszno, Luboń, Mosina, Nowy Tomyśl, Oborniki, Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski, Piła, Pleszew, Plewiska, Poznań, Rawicz, Swarzędz, Szamotuły, Słupca, Trzcianka, Turek, Wolsztyn, Wronki, Września, Wągrowiec, Złotów, Śrem, Środa Wielkopolska,

Województwo Zachodniopomorskie:
Barlinek, Barwice, Bezrzecze, Białogard, Borne Sulinowo, Chojna, Choszczno, Czaplinek, Darłowo, Drawsko Pomorskie, Dębno, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kamień Pomorski, Karlino, Koszalin, Kołobrzeg, Maszewo, Mielno, Mierzyn, Myślibórz, Nowogard, Police, Połczyn-Zdrój, Przecław, Pyrzyce, Płoty, Sianów, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Sławno, Trzebiatów, Warzymice, Wałcz, Złocieniec, Łobez, Świdwin, Świnoujście,

Województwo Wielkopolskie:
Powiat Złotowski, Złotów, Jastrowie, Krajenka, Okonek, Lipka, Tarnówka, Zakrzewo, Powiat Pilski, Piła, Łobżenica, Ujście, Wyrzysk, Wysoka, Białośliwie, Kaczory, Miasteczko Krajeńskie, Szydłowo, Powiat Chodziaski, Chodzież, Margonin, Szamocin, Budzyń Powiat Czarnkowsko-trzciankowski, Krzyż Wielkopolski, Trzcianka, Wieleń, Czarnków, Drawsko, Lubasz, Połajewo Powiat Wągrowiecki, Damasławek, Mieścisko, Wapno, Wągrowiec, Gołańcz, Skoki Powiat Obornicki, Oborniki, Rogoźno, Ryczywół Powiat Szamotulski, Ostroróg, Pniewy, Szamotuły, Wronki, Duszniki, Kaźmierz, Obrzycko Powiat Międzychodzki, Chrzypsko Wielkie, Kwilcz, Międzychód, Sieraków Powiat Poznański, Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne Powiat Nowotomyski, Lwówek, Nowy Tomyśl, Opalenica, Zbąszyń, Kuślin, Miedzichowo Powiat Grodziski, Grodzisk Wielkopolski, Rakoniewice, Wielichowo, Granowo, Kamieniec Powiat Wolsztyński, Wolsztyn, Przemęt, Siedlec,

Dienstleistungen in Städten wie:
Österreich: Bregenz, Innsbruck, Salzburg, Klagenfurt, Graz, Linz, St.Pölten, Eisenstadt, Wien , Wiener Neustadt, Mödling, Baden, Wolfsberg, Steyr, Traun, Leoben, Lustenau, Kapfenberg, Hallein, Kufstein, Traiskirchen, Anmelden, Stockerau, Eisenstadt, Bludenz, Bruck an der Mur, Deutschland: Stuttgart, München, Berlin, Potsdam, Bremen, Hamburg, Wiesbaden, Schwerin, Hannover, Düsseldorf, Mainz, Saarbrücken, Dresden,Magdeburg, Kiel, Köln, Leipzig, Dortmund, Essen, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Bonn, Münster, Mannheim, Karlsruhe, Augsburg, Chemnitz, Krefeld, Oberhausen, Schwei: Zürich, Genf, Basel, Lausanne, Bern, Luzern, St.Gallen, Bellinzona Freiburg, Schaffhausen, Chur, Sitten, Neuenburg, Zug, Frauenfeld, Aarau, Solothurn, Herisau, Schwyz, Liestal, Delsberg, Glarus, Sarn,

Wien:
Innere Stadt, Leopoldstadt, Landstraße, Margareten, Mariahilf, Neubau, Josefstadt, Alsergrund, Favoriten, Simmering, Meidling, Hietzing, Penzing, Rudolfsheim-Fünfhaus, Ottakring, Hernals, Währing, Döbling, Brigittenau, Floridsdorf, Donaustadt, Liesing,

Niederösterreich:
Amstetten, Baden, Bruck an der Leitha, Gänserndorf, Gmünd, Hollabrunn, Horn, Korneuburg, Krems, Krems an der Donau, Lillienfeld, Melk, Mistelbach, Mödling, Neukirchen, Sankt Pölten, Scheibbs, Tulln, Waidhofen an der Thaya, Waidhofen an der Ybbs, Wiener Neustadt, Zwettl,

Burgenland:
Eisenstadt, Güssing, Jennersdorf, Mattersburg, Neusiedl am See, Oberpullendorf, Oberwart, Rust,

Oberösterreich:
Braunau am Inn, Eferding, Freistadt, Gmunden, Grieskirchen, Kirchdorf an der Krems, Linz, Perg, Ried im Innkreis, Rohrbach, Schärding, Steyr, Urfahr, Vöcklabruck, Wels,

Steiermark:
Graz, Leoben, Kapfenberg, Bruck an der Mur, Knittelfeld, Gleisdorf, Köflach, Voitsberg, Judenburg, Mürzzuschlag, Weiz, Deutschlandsberg, Fohnsdorf, Troifaiach, Leibnitz, Zeltweg, Gratkorn, Seiersberg, Liezen, Hartberg, Frohnleiten, Fürstenfeld, Kalsdorf bei Graz, Kindberg, Feldkirchen bei Graz, Eisenerz, Bärnbach, Wagna, Krieglach,

Kärntnen:
Klagenfurt am Wörthersee, Villach, Wolfsberg, Spital an der Drau, Feldkirchen, St. Veit an der Glan, Völkermarkt, Hermagor, Gmünd, Friesach, Bleiburg/ Pliberk, St. Paul im Lavanttal,

Salzburg:
Hallein, Salzburg-Stadt, Sankt Johann im Pongau, Tamsweg, Zell am See,

Vorarlberg:
Bregenz, Dornbirn, Hohenems, Feldkirch, Bludenz,

Tirol:
Imst, Innsbruck, Kitzbühel, Kufstein, Landeck, Lienz, Reutte, Schwaz,

Wir bieten unsere Dienstleistungen in allen Städten wie:
Österreich: Bregenz, Innsbruck, Salzburg, Klagenfurt, Graz, Linz, St. Pölten, Eisenstadt, Wien, Wiener Neustadt, Mödling, Baden, Wolfsberg, Steyr, Traun, Leoben, Lustenau, Kapfenberg, Hallein, Kufstein, Traiskirchen, Anmelden, Stockerau, Eisenstadt, Bludenz, Bruck an der Mur,

United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland end USA:
Bath, Birmingham, Bradford, Brighton and Hove, Bristol, Cambridge, Canterbury, Carlisle, Chester, Chichester, Coventry, Derby, Durban, Ely, Exeter, Gloucester, Hereford, Kingston upon Hull, Lancaster, Leeds, Leicester, Lichfield, Lincoln, Liverpool, London, Manchester, Newcastle upon Tyne, Norwich, Nottingham, Oxford, Peterborough, Plymouth, Portsmouth, Preston, Ripon, Salford, Salisbury, Sheffield, Southampton, Wells, Winchester, York, St.Albans, Wolverhampton, New York, Chicago, Michigan, Montana,Georgia, Waszyngton, Kalifornia, Floryda, Luizjana, Olkahoma, Dakota, Alabama,

Services disponibles dans les villes telles que:
La France: Paris, Marseille, Lyon, Tuluza, Nice, Nantes, Montpellier, Strassburg, Bordeaux, Lille, Rennes, Arles, Arras, Cambrai, Cannes, Canons, Dreux, Montreuil, Nantes, Pau, Poitiers, Reims, Roubaix, Tulon, Monaco,

Услуги доступны в следующих городах:
Россия: Москва, Санкт-Петербург, Омск, Новосибирск, Красноярск, Самара, Уфа, Сататов, Мурманск, Ростов, Волгоград, Киев, Пермь, Нижний Новогрод, Игарка, Сургут, Якутск, Норильск, Верхоянск, Самара. , Ульфа, Магадан, Иркутск, Донецк, Львов, Луцк, Галич, Житомир, Донецк, Харьков, Черкассы, Крым, Сумы, Брест, Кривой Рог, Севастополь, Ялта, Днепропетровск, Одесса, Черневице, Херсон, Украина,