GRUPA VIP – Usługi ogrodnicze | Pielęgnacja zieleni | Koszenie trawników Kraków | Odśnieżanie | Cennik usług ogrodniczych i sprzątających.

Email

LOGO_PL - Kopia

GRUPA VIP – Usługi ogrodnicze | Pielęgnacja zieleni | Odśnieżanie | Koszenie trawników Kraków, Wieliczka, Myślenice, Skawina, Nowa Huta, Zabierzów, Modlniczka, Dobczyce, Bochnia, Zielonki, Proszowice, Krzeszowice, Olkusz | Cennik usług ogrodniczych i sprzątających.

Piękny i zadbany ogród jest dumą każdego gospodarza. Widok zielonego trawnika i wielobarwnych kwiatów jest niewątpliwie niezwykłym uczuciem, dającym radość i wprowadzającym spokój do naszego życia. Jeżeli Twoim marzeniem jest atrakcyjny ogród, w którym będziesz mógł zatracić się w pięknie natury – zachęcamy do kontaktu. Jako firma ogrodnicza świadczymy kompleksowe usługi ogrodnicze na terenie Krakowa oraz wszystkich pobliskich miejscowości takich jak , Wieliczka, Myślenice, Skawina, Nowa Huta, Zabierzów, Modlniczka, Zielonki, Proszowice, Krzeszowice

Postaw na doświadczoną firmę ogrodniczą

Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów, koszenie trawników, to nie tylko nasza praca, ale i pasja. Współpracując z dyplomowanymi i doświadczonymi ogrodnikami udowadniamy, że ogrodnictwo jest nie tyle rzemiosłem, co sztuką.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i z jak największym zaangażowaniem. Sprawimy, że Twój ogród stanie się nie tylko wizytówką Twojego domu, ale także obiektem westchnień wśród sąsiadów.

Kompleksowe podejście do usług ogrodniczych

W swojej ofercie mamy wszelkiego rodzaju usługi ogrodnicze – od najprostszych prac porządkowych, po najbardziej śmiałe i nietuzinkowe założenia florystyczne. Poniżej znajdują się przykładowe prace ogrodnicze, których podejmujemy się na terenie Krakowa i wszystkich pobliskich miejscowości jako profesjonalny serwis ogrodniczy.

projektowanie ogrodów,

zakładanie trawników z siewu oraz rolki,

pielęgnację ogrodów,

nawadnianie ogrodów,

aerację i wertykulacja,

prace ziemne,

nasadzenia i transport dużych drzew,

koszenie trawników,

alpinistyczne wycinanie drzew,

czyszczenie rynien,

mycie kostki brukowej i elewacji,

zakładanie oczek wodnych,

instalację oświetlenia w ogrodzie,

małą architekturę ogrodową: altany, pergole, tarasy,

porady ogrodnicze,

usługi ogrodnicze,

serwis ogrodniczy,

GRUPA VIP – firma ogrodnicza z Krakowa zapewnia pełen zakres usług ogrodniczych:

 • pielenie,
 • koszenie trawy,
 • przycinanie drzew,
 • przycinanie tuj,
 • przycinanie krzewów,
 • przycinanie iglaków,
 • przycinanie wrzosów, hortensji, drzew owocowych itp.,
 • serwis automatycznego podlewania,
 • nawożenie trawnika,
 • grabienie liści,
 • malowanie tarasu,
 • formowanie iglaków,
 • czyszczenie oczka wodnego,
 • opryski na szkodniki, grzyby i bakterie,
 • opryski na komary,
 • opryski na opuchlaki,
 • opryski na ćmę bukszpanową,

 

Czy wiesz, że Twój ogród może wyglądać atrakcyjnie, nawet jeśli nie masz czasu na jego pielęgnację? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a nasza doświadczona ekipa zajmie się pielęgnacją Twojego ogrodu i zieleni od A do Z.

Nasza oferta została opracowana tak, aby pielęgnacja ogrodu nie stała Ci dłużej na przeszkodzie w spędzaniu wolnego czasu w gronie znajomych lub w oddaniu się swoim pasjom. To my zadbamy o to, aby rośliny w Twoim ogrodzie prezentowały się atrakcyjnie i miały optymalne warunki do wzrostu.

Jako firma ogrodnicza oferujemy całoroczną pielęgnację ogrodów i pielęgnację zieleni, ale podejmujemy się również jednorazowych akcji odpowiadających aktualnym potrzebom Twojego ogrodu.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zachęcamy do skontaktowania się z nami przez e-mail. Wykonamy dla Ciebie bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Orientacyjne ceny znajdziesz w naszym cenniku usług ogrodniczych i usług sprzątających.

Pielęgnację ogrodów świadczymy na terenie Krakowa oraz wszystkich sąsiednich miejscowości, np. Wieliczka, Myślenice, Skawina, Niepołomice, Nowa Huta, Zielonki, Proszowice, Krzeszowice, Bochnia, Dobczyce, Zakopane, Stary Sącz, Nowy Sącz, Nowy Targ i inne…

Kompleksowa pielęgnacja ogrodów, pielęgnacja zieleni i koszenie trawników.

 

Pielęgnacja trawników

Zielony trawnik to wizytówka każdego ogrodu, dlatego tak ważna jest jego regularna pielęgnacja. Nasz doświadczony zespół zajmie się nie tylko skoszeniem trawy, ale wykona także wertykulacja i areacja. Zabiegi te mają na celu polepszenie warunków dla dopływu powietrza, wody i składników pokarmowych do strefy korzeniowej trawnika. Jeżeli jesteś zainteresowany jak dbać o trawnik, koniecznie przeczytaj nasz poradnik.

Odchwaszczanie i zwalczanie szkodników

Chwasty w ogrodzie skutecznie psują jego wizerunek. Zwykle pojawiają się w wyniku niewłaściwej lub zaniedbanej pielęgnacji ogrodu. Niepożądane rośliny pojawiają się najczęściej na trawniku, rabatach i bylinach. Jeżeli zauważyłeś ich pierwsze oznaki w swoim ogrodzie, koniecznie skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Chwasty potrafią rozprzestrzeniać się bardzo szybko i czas w walce z nimi nie jest sprzymierzeńcem.

Kolejnym zagrożeniem dla wizerunku ogrodu są szkodniki. Najczęściej wygryzają dziury w liściach, niszczą korzenie i zjadają owoce. Skutkiem tego są m.in. zniekształcone pędy i plamy na liściach. Zatrzymanie ich rozmnażania jest kluczowe w ogrodu przed całkowitym zniszczeniem roślin.

Nawożenie roślin

Prawidłowe nawożenie roślin sprawia, że są one bujne i okazałe, a trawnik gęsty i zielony. Czynność ta zapobiega występowaniu chorób roślin oraz pojawianiu się szkodników. Rośliny stają się również odporniejsze na mróz. Nawożenie stosujemy w przypadku trawników, gatunków wieloletnich oraz krzewów i drzew.

Wykonywanie cięć prześwietlających oraz formowanie roślin

Przerzedzenie korony drzewa ułatwia promieniom słonecznym dotarcie do jej wnętrza i tworzy lepsze warunki przepływu powietrza. Niweluje to m.in. ryzyko występowania chorób grzybowych. Podczas wykonywania cięć prześwietlających wycinamy pędy wzajemnie się zasłaniające, rosnące pod niewłaściwym kątem, słabe oraz złamane, zmarznięte czy z objawami chorób. W naszej ofercie znajdziesz również wycinkę drzew ,  formowanie krzewów i przycinanie żywopłotów.

Serwis systemów automatycznego nawadniania

Oprócz montażu systemów automatycznego nawadniania w naszej ofercie znajduje się także kompleksowy serwis i konserwacja instalacji. Reagujemy m.in. kiedy zraszacze przestają działać, sekcja nie chce się uruchomić oraz nie działa czujnik deszczu. Oprócz rozwiązywania problemów z instalacją, przygotowujemy ją na przyjście zimy, a także sprawdzamy jej stan przed pierwszym wiosennym uruchomieniem.

Zabezpieczanie roślin przed zimą

Skutecznie zadbamy o Twój ogród przed nadejściem zimy, tak aby rośliny nie ucierpiały podczas niskich temperatur i silnych wiatrów. Prawidłowo wykonana jesienna pielęgnacja ogrodu sprawi, że na wiosnę będziesz mógł z radością oglądać jak Twój ogród budzi się do życia.

 

Bezpłatna wycena

Przykładowe ceny oferowanych przez nas usług ogrodniczych znajdziesz w cenniku usług ogrodniczych i cenniku usług sprzątających. Zachęcamy również do kontaktu poprzez e-mail:biuro@grupavip.com.pl. W celu uzyskania bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny. Do wszystkich prac podchodzimy indywidualnie, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Gdzie świadczymy nasze usługi ogrodnicze i sprzątające?

Usługi ogrodnicze świadczymy na terenie: Kraków, Wieliczka, Myślenice, Skawina, Nowa Huta, Nowy Sącz, Stary Sącz, Nowy Targ, Tymbark, Muszyna, Limanowa, Zakopane, Zabierzów, Modlniczka, Zielonki, Modlnica, Kryspinów, Krzeszowice, Kraków Wola Justowska, Proszowice, Mogilany, Niepołomice, Bochnia, Dobczyce, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Olkusz, Skała, Zawiercie, Oświęcim, Tychy, Brzesko, Gorlice, Jasło, Tarnów, Rzeszów, Lublin, Białystok, Olsztyn, Katowice, Pszczyna, Gliwice, Zabrze, Bydgoszcz, Kielce, Radom, Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynia, Gdańsk, i inne ościenne miasta.

Posiadamy atrakcyjny cennik usług ogrodniczych dopasowany do Państwa możliwości i oczekiwań. Jako firma ogrodnicza zapewniamy uczciwe ceny, solidną pracę i sprawdzony personel ogrodnicze z możliwością świadczenia usług ogrodniczych przez siedem dni w tygodniu – Zapraszamy !

Jeżeli należysz do szczęśliwców, którzy mogą cieszyć się z posiadania własnego ogrodu, to z pewnością zależy Ci na jego atrakcyjnym wyglądzie. Samodzielne założenie ogrodu, który będzie cieszyć oko o każdej porze roku, to nie lada wyzwanie. Aby efekt spełnił nasze oczekiwania należy m.in. odpowiednio przygotować grunt, założyć trawnik, a także dobrać właściwe gatunki roślin. Warto również pamiętać o instalacji systemów automatycznego nawadniania oraz instalacji oświetlenia.

Jeżeli widok z Twojego okna to wciąż pozostałości po budowie domu lub ogród, który nie spełnia Twoich oczekiwań – czekamy na Twoją wiadomość! Jako firma ogrodnicza z wieloletnim doświadczeniem oferujemy profesjonalne zakładanie ogrodów na terenie Warszawy i wszystkich sąsiednich miejscowości. Nasze usługi świadczymy kompleksowo – zaprojektujemy Ci ogród, a następnie wdrożymy projekt w życie.

Co wchodzi w zakres prac?

Poniżej znajdziesz przykładowe prace, które realizujemy podczas zakładania ogrodów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy: biuro@grupavip.com.pl. Nasi eksperci ocenią zakres prac wymaganych w Twoim ogrodzie i przedstawią wstępną niezobowiązującą wycenę.

Zaprojektowanie ogrodu

Proces zakładania ogrodu warto rozpocząć od starannego projektu. Nasi architekci krajobrazu stworzą dla Ciebie wyjątkowy projekt z rozwiązaniami dopasowanymi do Twojego ogrodu. Gwarantujemy przemyślaną kompozycję, funkcjonalność oraz logiczny podział przestrzeni. W efekcie otrzymasz projekt spełniający w 100% Twoje oczekiwania.

Przygotowanie terenu

Nasza ekipa zajmie się m.in. uprzątnięciem, niwelacją i ukształtowaniem terenu, wykopami pod drenaże, a także przygotowaniem ogrodu pod instalacje nawadniające. Tak kompleksowe podejście pozwala wyeliminować ryzyko zalegania wody po ulewnych deszczach oraz zapewnia optymalne warunki do wzrostu roślin.

Założenie trawnika

Zielona i gęsta trawa to wizytówka każdego ogrodu. Zadbany trawnik uwydatnia piękno pozostałych roślin w ogrodzie, a także stanowi idealne miejsce do gry w piłkę, zabawy z dziećmi oraz opalania w słoneczne dni. W naszej ofercie znajdziesz zakładanie trawników zarówno z rolki jak i siewu. Jeżeli nie jesteś pewien, która z metod lepiej sprawdzi się w Twoim ogrodzie – nasi eksperci pomogą Ci podjąć decyzję.

Instalacja systemu automatycznego nawadniania

Zainstalowany przez nas system automatycznego nawadniania zapewni Twoim roślinom optymalne warunki do wzrostu, a Tobie pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze. Dzięki systemowi nawadniania podlejesz tylko te obszary, które potrzebują wody – nie będziesz marnować pieniędzy na podlewanie chodników i podjazdu. Dodatkowo, rośliny będą podlewane o najlepszych porach dnia, kiedy woda nie odparowuje do atmosfery, a dostaje się w głąb gleby.

Sadzenie roślin

Rośliny, które wykorzystujemy podczas zakładania ogrodów pochodzą z najlepszych sklepów ogrodniczych oraz bezpośrednio ze szkółek. Przy wyborze roślin do Twojego ogrodu weźmiemy pod uwagę m.in. rodzaj gleby oraz warunki świetlne działki. Starannie dobierzemy gatunki roślin, aby uzyskać styl ogrodu, jaki sobie wymarzyłeś.

Instalacja oświetlenia

Wiele osób zapomina o tym, że ogród, tak samo jak wnętrze domu, wymaga doświetlenia. Dzięki temu cieszy oko nie tylko w dzień, ale również po zmroku. Oświetlony ogród jest również bezpieczniejszy w użytkowaniu oraz ułatwia poruszanie się po nim nocą.

Nawierzchnie ogrodowe i podjazdy

Ścieżki i podjazdy wokół domu do idealne dopełnienie pięknego ogrodu. Należy jednak pamiętać, aby nie zdominowały uroku roślin. Podczas zakładania ogrodu nasi eksperci zadbają więc o idealne proporcje pomiędzy nawierzchniami ogrodowymi, a roślinnością w Twoim ogrodzie.

 

Dla wielu osób okres zimowy to głównie jazda na nartach i lepienie bałwana. Niestety wiąże się on również z koniecznością częstego odśnieżania. Jak kapryśna jest zimowa aura nie trzeba nikogo przekonywać – w przeciągu jednej nocy całe miasto potrafi zostać przykryte białym puchem. Zimowy miejski krajobraz to więc zasypane ulice, chodniki, podjazdy, dachy oraz parkingi.

Wykupując nasze odśnieżanie w abonamencie już nigdy więcej nie będziesz musiał spoglądać na łopatę. Oferujemy odśnieżanie na terenie Krakowa i wszystkich pobliskich miejscowości. Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje państwowe.

Jak działa odśnieżanie abonamentowe?

Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy lub kontakt telefoniczny: tel. 605-211-470. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz dokonamy bezpłatnej wyceny. Nasze stawki za abonamentowe odśnieżanie na terenie Krakowa należą do najniższych w całym mieście. Minimalna długość umowy wynosi 3 miesiące. Dla Twojej wygody, przyjmujemy płatności z góry lub cykliczne co miesiąc.

To wszystko! Twoja praca związana z odśnieżaniem właśnie się skończyła. Od teraz możesz ustawić budzik na późniejszą godzinę oraz cieszyć się czasem wolnym po pracy bez obowiązku odśnieżania. 🙂

Nasz doświadczony zespół zajmie się odśnieżaniem Twojej posesji, jak tylko warstwa śniegu osiągnie 2 cm lub na chodnikach pojawi się gołoledź.

Zakres usług odśnieżania

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, w zależności od potrzeb naszych Klientów. W naszej ofercie posiadamy następujące usługi:

Odśnieżanie prywatnych posesji

Zapewniamy kompleksowe odśnieżanie prywatnych posesji. Zadbamy o chodniki, alejki, podjazdy i inne tereny na Twojej działce. Dzięki naszej usłudze będziesz mógł ustawić budzik na późniejszą godzinę, a czas wolny po pracy spędzisz tak, jak będziesz miał ochotę – bez konieczności samodzielnego odśnieżania.

Odśnieżanie dróg dojazdowych do posesji

Pamiętaj, że jeżeli jesteś właścicielem drogi dojazdowej do swojej posesji, to Ty jesteś odpowiedzialny za jej odśnieżanie. Korzystając z naszych usług zapewnisz sobie bezproblemowy dojazd do nieruchomości, niezależnie od panującej pogody.

Odśnieżanie placów o dużych powierzchniach (parkingi, boiska)

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale i firm oraz instytucji państwowych na terenie Warszawy i wszystkich pobliskich miejscowości. Korzystając z wydajnego i nowoczesnego sprzętu odśnieżamy parkingi, boiska szkolne i inne place o dużej powierzchni.

Odśnieżanie dachów płaskich i skośnych

Jeśli masz dach, na którym gromadzi się śnieg, bardzo ważne jest, aby systematycznie go odśnieżać. Zalegający na dachu śnieg i lód może obciążyć konstrukcję do tego stopnia, że budynek ulegnie zawaleniu.

Usuwanie sopli i nawisów

Spadające sople i nawisy mogą stanowić duże zagrożenie dla zdrowia zarówno ludzi jak i zwierząt. Pomimo tego, że sople nie wyglądają groźnie, jeżeli spadną na kogoś, mogą spowodować poważne obrażenia. Regularne usuwanie sopli i nawisów jest więc konieczne dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców i przechodniów.

Wywóz zalegającego śniegu

Nasze usługi odśnieżania świadczymy kompleksowo, dlatego do oferty włączyliśmy również wywóz śniegu. Jeżeli na swojej posesji nie masz miejsca na trzymanie zalegającego śniegu – wywieziemy go dla Ciebie.

Posypywanie piaskiem i solą

Posypywanie dróg, podjazdów czy chodników piaskiem lub solą pozwala w znaczący sposób zmniejszyć ryzyko urazu w wyniku upadku na oblodzonej powierzchni. Decydując się na nasze usługi, zapewniasz sobie i swoim najbliższym bezpieczeństwo przez całą zimę.

Inne usługi na życzenie Klienta

Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych Klientów. Jeżeli szukasz firmy, która zrealizuje nietypowe zlecenie związane z odśnieżaniem – koniecznie napisz do nas poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń!

 

SPRZĄTANIE NIERUCHOMOŚCI I OBIEKTÓW KOMERCYJNYCH:

Specjalizujemy się w sprzątaniu małych i dużych powierzchni.

Jesteśmy również ekspertami w dbaniu o czystość we wspólnotach mieszkaniowych, pomieszczeniach sanitarnych czy gabinetach.

Sprzątamy biura, biurowce, firmy, sprzątamy domy i mieszkania, hale, magazyny, bloki, osiedla mieszkaniowe, klatki schodowe, kamienice, hotele, rezydencje, szpitalnie szpitali, przychodni lekarskich, sprzątanie zakładów produkcyjnych, sklepów, galerii handlowych, mycie okien i witryn sklepowych, czyszczenie wykładzin, pranie dywanów i inne usługi sprzątające – porządkowe i ogrodnicze

GRUPA VIP Cleaning and Garden Services – Usługi sprzątania cała Polska – Zapraszamy !

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i środkami czyszczącymi. Nasi pracownicy tworzą kilkanaście wyspecjalizowanych, doświadczonych ekip, które są w stanie dotrzeć do każdego miejsca w Warszawie. Jesteśmy zawodowcami i dlatego możemy zaoferować najwyższy standard świadczonych usług.

Kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych, o dowolnej wielkości. Obejmuje m.in.:

– odkurzanie zmywanie podłogi
– wycieranie kurzy z komputerów i sprzętów biurowych
– mycie okien parapetów i powierzchni szklanych
– wynoszenie śmieci i wymiana worków, mycie koszy na śmieci
– mycie lamp oświetleniowych
– sprzątanie toalet i kuchni

Usługi sprzątające w pakiecie * VIP – PLATYNOWY* (zakres czynności usług sprzątania kompleksowy):

 

 • Odkurzanie podłóg
 • Mycie podłóg
 • Wycieranie kurzy z łatwo dostępnych powierzchni oraz z:
  • Parapetów
  • Oświetlenia
  • Grzejników
  • Kontaktów
 • Sprzątanie łazienki:
  • Czyszczenie armatury łazienkowej
  • Kabiny prysznicowej/wanny
  • Umywalki i sedesu
 • Sprzątanie kuchni:
  • Umycie lub wstawienie brudnych naczyń do zmywarki
  • Mycie blatów
  • Zlewu
  • Sprzętów AGD (z zewnątrz)
  • Opróżnianie koszy na śmieci
  • Mycie luster

Dodatkowo:

 • Odkurzanie i mycie listew podłogowych
 • Kuchnia:
  • Mycie piekarnika
  • Mycie lodówki
  • Mycie kuchenki mikrofalowej
 • Łazienka:
  • Mycie glazury łazienkowej
  • Mycie fug
 • Mycie podłogi balkonu/tarasu
 • Profesjonalne środki czystości w cenie

Sprzątanie maksymalnie do wysokości 2 m

 

Pamiętajmy również o pomieszczeniach jak: garaż, strych, czy piwnica.

To miejsca, które wykazuje silną, wręcz magiczną wolę do gromadzenia różnych niepotrzebnych rzeczy.

Razem z naszymi pracownikami odczaruj ten zły urok i spraw, że garaż wreszcie stanie się domem dla Twojego samochodu, a piwnica olśni gości kolekcją najcenniejszych roczników francuskiego wina.

Jako firma ogrodnicza zapewniamy pełny zakres usług ogrodniczych na terenie Krakowa i ościennych miejscowości. Cennik usług ogrodniczych i sprzątających dopasowujemy indywidualnie do Państwa oczekiwań i możliwości.

Gwarantujemy uczciwe ceny, solidna pracę przez siedem dni w tygodniu oraz sprawdzony personel ogrodniczy i sprzątający.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:

GRUPA VIP

Cleaning and Garden Services

Tel. +48 605-211-470

Tel. +48 12-200-28-22

www.grupavip.com.pl

e-mail: biuro@grupavip.com.pl